Poznaj Małą Syrenkę, pobaw się w Ogrodach Tivoli albo potańcz na koncercie legendarnego zespołu Backstreet Boys ? Dyrektoriat Generalny Komisji Europejskiej do Spraw Ochrony Środowiska da dwóm osobom szansę wygrania podróży do stolicy Danii, Kopenhagi.

Tam właśnie od 7 do 18 grudnia będzie miała miejsce Konferencja Narodów Zjednoczonych na temat Zmain Klimatycznych (COP15). Zwycięzcy będą zaproszeni wraz z osobą towarzyszącą. Nagroda obejmuje podróż i trzydniowe zakwaterowanie w Kopenhadze (od 5 do 8 grudnia) oraz dwa bilety na koncert grupy Backstreet Boys, który odbędzie się 7 grudnia.

Co musisz zrobić, by wygrać tę podróż?

Wejdż na stronę http://www.worldclimatecommunity.com/fightclimatechange i zaproponuj co powinny zrobić rządy europejskie, by zapobiec ociepleniu klimatu. Masz głos, użyj go jak chcesz – wypowiedz się w formie krótkiego tekstu lub filmu video i zamieść twoją wiadomość na stronie http://www.worldclimatecommunity.com/fightclimatechange.

W konkursie mogą brać udział osoby z 27 krajów Unii Europejskiej powyżej 18 roku życia. Termin przesyłania wiadomości upływa 20 listopada 2009 roku, zwycięzcy zostaną wybrani na podstawie losowania. Oprócz głównych nagród, Komisja Europejska rozda 500 elektronicznych stacji pomiaru temperatury, z wbudowanym zegarem i budzikiem. Zwyciezcy zostaną również wyłonieni drogą losowania.

Podróż do Kopenhagi jest główną nagrodą. / Fot. John Nyberg, www.sxc.hu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię