Jesteś ogrodnikiem, projektantem lub studentem kierunków związanych z architekturą krajobrazu i kształtowaniem terenów zieleni? A może pasjonuje Cię projektowanie ogrodów? Wszystkich miłośników ogrodnictwa zapraszamy do udziału w konkursie Inspiracje w przestrzeni.

Zapraszamy do złożenia projektów w ramach ósmej edycji konkursu Inspiracje w przestrzeni, która nie znalazła swojego finału w dotychczasowym terminie.

Do 31 marca br. można  jeszcze zgłosić projekt na ogród  sensoryczny czyli taki, który dzięki odpowiednio dobranym roślinom wyostrza zmysły i skłania mózg do efektywniejszego działania.

Tradycyjnie zwycięskie w konkursie projekty są realizowane, a w tym roku nagrodzona koncepcja zostanie urzeczywistniona na Pomorzu, na terenie Przedszkola nr 10 w Sopocie.

Do udziału w konkursie serdecznie zapraszamy uczniów techników, studentów i absolwentów kierunków związanych z architekturą krajobrazu i kształtowaniem terenów zieleni, projektantów, architektów krajobrazu, urbanistów, a także miłośników tworzenia zielonych przestrzeni.

Więcej informacji na stronie: http://www.abrys.pl/media/konkursy/inspiracje-w-przestrzeni/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię