Szkoła Podstawowa Kornelówka wraz z Fundacjami RAZEM i Kolorowo z Łodzi zapraszają do udziału w ogólnopolskim konkursie fotograficznym ?Od kropli wody po Ocean Życia?.

Ogólnopolski konkurs fotograficzny skierowany jest do uczniów w wieku od 15 do 20 roku życia i polega na uchwyceniu w obiektywie najcenniejszego daru Ziemi jakim jest woda. Stanowi on element projektu ?Upcyclingowy Zawrót Głowy?, realizowanego przez Szkołę Kornelówka z Łodzi, którego celem jest tworzenie z rzeczy już istniejących czegoś zupełnie nowego. Aby wziąć udział w przedsięwzięciu należy zaprojektować i wykonać upcyclingowy przedmiot użytkowy. W pierwszym etapie uczestnicy muszą przygotować krótki film przedstawiający projekt takiego przedmiotu oraz elementy jego tworzenia. Projekt jest realizowany od października 2015 roku do czerwca 2016 roku i zakończy się Galą Finałową.  Podczas której odbędzie się również wernisaż prac oraz rozdanie nagród laureatom konkursu fotograficznego ?Od kropli wody po Ocean Życia?.

Konkursy odbywają się pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Środowiska, Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska, Łódzkiego Kuratora Oświaty, Polskiego Stowarzyszenia Kreatywności oraz Łódzkiego Towarzystwa Fotograficznego.

Zapraszamy do udziału!

Regulamin

Zgłoszenie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię