26 listopada w audytorium MBP w Jaworznie odbędą się warsztaty inaugurujące nowy projekt edukacyjno-informacyjny, skierowany do instytucji oraz indywidualnych odbiorców energii pt. ?Odbiorca na rynku energii ? co chciałby wiedzieć, a o co wstydzi się zapytać??.

Spotkania mają podnieść świadomość użytkowników energii i poinformować ich o przysługujących im prawach.

Dotychczas zaproponowana tematyka warsztatów to m.in. Efektywne zużycie energii; Prawo zmiany sprzedawcy; Rozstrzyganie sporów w prawie energetycznym; Dylemat konsumenta: energia – dobro czy towar?; Kontrole przeprowadzane u odbiorców przez przedsiębiorstwa energetyczne; Audyt energetyczny; Odbiorca na lokalnym rynku energii.

Po zakończeniu warsztatów prelegenci będą odpowiadali na pytania uczestników i udzielali porad z zakresu prawa energetycznego. Projekt zostanie zakończony ogłoszeniem konkursu na najbardziej świadomego energetycznie odbiorcę energii.

Na adres [email protected] można nadsyłać swoje sugestie i nurtujące pytania tak, by organizatorzy mogli trafnie dobrać tematy kolejnych warsztatów. Partnerami projektu są: Urząd Regulacji Energetyki – Oddział w Katowicach i Tauron Polska Energia SA.

Źródło: MBP Jaworzno

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię