Zespół Kształcenia Specjalnego nr 1 w Gorzowie Wlkp. zaprasza do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym pod patronatem Lubuskiego Kuratora Oświaty ?W zgodzie z naturą się rozwijajmy, o przyszłość Ziemi zadbajmy?.

 Konkurs skierowany jest do uczniów i wychowanków przedszkoli, szkół podstawowych, szkół podstawowych kształcenia specjalnego i integracyjnego.  

Celem konkursu jest promowanie i wprowadzanie w życie zasad zrównoważonego rozwoju, podniesienie świadomości ekologicznej wśród wychowanków przedszkoli i uczniów szkół podstawowych oraz kształtowanie umiejętności posługiwania się różnymi środkami wypowiedzi artystycznej.

Zadaniem uczestników konkursu jest zinterpretowanie w sposób plastyczny tytułu konkursu. Nadsyłanie prac konkursowych będzie trwało od 15 lutego 2012 do 30 marca 2012. Uroczystość rozdania nagród i otwarcie wystawy pokonkursowej nastąpi w czerwcu 2012 podczas prezentacji projektu „Lubuskie przyjazne klimatowi” w Urzędzie Miasta. Zostanie wydany folder pokonkursowy.
 
Na laureatów i wyróżnionych czekają nagrody.

Celem konkursu jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród wychowanków przedszkoli i uczniów szkół podstawowych. / Fot. flickr.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię