W nadchodzący weekend, 31 sierpnia ? 1 września na terenie Centrum Handlowego Ursynów ERP Polska poprowadzi akcję edukacyjną i zbiórkową zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

W godzinach od 10.00 do 18.00 w zamian za przyniesienie elektrośmieci na zbiórkę uczestnicy akcji dostaną zdrowe owoce. Najmłodsi otrzymają kolorowanki i książeczki, które w przyjazny sposób będą edukować o potrzebie odzysku i recyklingu.

W dniu 31 sierpnia ciekawscy będą mogli „obejrzeć od środka” komputer stacjonarny PC pod okiem wykwalifikowanego pracownika z zakładu przetwarzania.Tego dnia animatorki także zagrają z dziećmi w grę „Zostań Ekogwiazdą” i pomalują im buzie.

Mieszkańcy Ursynowa, dowiedzą dlaczego zepsuty, nieenergooszczędny sprzęt należy przekazywać do punktów zbierania lub na akcje zbiórkowe, takie, jakie są cyklicznie organizowane przez ERP Polska. Dzięki właściwemu postępowaniu z elektroodpadami niebezpieczne dla środowiska substancje, użyte np. do produkcji telefonów komórkowych, laptopów, lodówek, zostaną w bezpieczny sposób zneutralizowane, a metale, szkoło, plastik nadające się do recyklingu – będą odzyskane.
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię