W Eko-Domku przy Ikei w Targówku w Warszawie trwa konkurs ?Segregujesz – wygrywasz? organizowany przez Rekopol, Ikeę Targówek oraz Aminem. Wezmą w nim udział szkoły podstawowe i gimnazja.

Aby przystąpić do konkursu, należy do 10 grudnia br. zarejestrować się w Eko-Domku, a do 30 kwietnia 2009 r. oddawać posegregowane surowce wtórne – szkło, papier, tworzywa sztuczne, aluminium. W konkursowych zmaganiach mogą brać udział nie tylko uczniowie, ale i osoby dorosłe – nauczyciele, wychowawcy, rodzice lub opiekunowie – zaznaczając w czyim imieniu dostarczają surowce. Przyniesione odpady zostaną na terenie Eko-Domku zważone, a ilość w kilogramach zapisana na karcie klasy.

Główną nagrodą w konkursie jest projektor oraz rzutnik, poza tym dla uczestników przewidziane są zgniatarki do puszek i plastiku, pakiet filmów o tematyce ekologicznej czy zestaw sorter do segregacji odpadów. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi na terenie Eko-Domku 11 maja 2009 roku podczas obchodów „Dnia Bez Śmiecenia”.

Źródło: www.ikea.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię