Od 5 do 6 kwietnia potrwa III Edycja Międzynarodowych Targów Świat Dziecka – 2013 w Warszawskim Centrum EXPO XXI, przy ulicy Prądzyńskiego 12/14. Głównym założeniem imprezy jest zgromadzenie w jednym miejscu producentów, hurtowników, dystrybutorów i instytucji związanych z branżą dziecięcą w celu przedstawienia najnowszych trendów i produktów.

Targi mają być szansą nawiązania nowych i korzystnych kontaktów biznesowych również z przedstawicielami odpowiednich organizacji zagranicznych. „Świat Dziecka” jest dobrą okazją do poznania nowości rynkowych w branży.

W III edycji Międzynarodowych Targów „Świat Dziecka 2013” zorganizowany zostanie w pierwszym dniu Targów specjalistyczny Dzień Branżowy, który odbędzie się w piątek, 5 kwietnia 2013 roku. Rynek w Polsce domaga się zorganizowania dużej imprezy targowej branży dziecięcej, która zgromadzi nie tylko znane firmy, jak również nowe. Podczas dnia branżowego nasi klienci będą mogli nie tylko przedstawić nowe produkty, pozyskać nowych partnerów biznesowych i podpisać owocne kontrakty handlowe, ale i wziąć udział w różnego rodzaju prelekcjach, szkoleniach i konferencjach. Skuteczności danej imprezy targowej sprzyja też lokalizacja i prestiż miejsca. Jest to centrum Polski, z dobrym dojazdem do hal wystawienniczych, które znajdują się w samym sercu Warszawy. Będzie to doskonała okazja dla Państwa, by zareklamować swoją działalność nie tylko w skali Polski, ale i całego świata.
 
Nowością tegorocznej edycji Targów stanie się specjalistyczna ekspozycja „Świat małego mądrali”. Tylko na naszej imprezie targowej troskliwi rodzice będą mogli uzyskać odpowiedzi na pytania, jak nie uśpić w dziecku geniusza, jak przygotować swoją pociechę do pierwszych zajęć w szkole, jak urządzić kącik do nauki i wybrać pierwszy komputer dla malucha, jakie zabawy stymulujące rozwój dziecka warto stosować w domu. Na te i wiele innych pytań odpowiedzą eksperci.
 
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię