Mamy przyjemność zaprosić Was do udziału w ogólnopolskim konkursie na temat właściwego postępowania ze zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym pt. ?Świadomy wie co robić z ZSEE?.

Konkurs ten jest częścią kampanii edukacyjnej pt. „Elektroodpady – proste zasady” dofinansowanej ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Organizatorem konkursu jest Fundacja Ośrodka Edukacji Ekologicznej, która jako jedna z pierwszych w Polsce zapoczątkowała ideę projektów edukacyjnoekologicznych mobilizujących w działaniu całe społeczności szkolne, dzieci, młodzież, nauczycieli i rodziców.”

Do konkursu zapraszamy uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z całej Polski. Wystarczy stworzyć Ekozespół z 5 aktywnych uczniów, którzy pod przewodnictwem 1 opiekuna (nauczyciela, wychowawcy) będą reprezentować szkołę w zadaniach konkursowych, a następnie zarejestrować się na stronie www.elektroodpadyprostezasady.pl.

Proponujemy Wam wszechstronny, rozwijający świadomość ekologiczną i poczucie odpowiedzialności za środowisko konkurs, w którym rezultaty pracy będą nagradzane ciekawymi nagrodami elektronicznymi, oryginalnymi koszulkami i dyplomami uczestnictwa. Uroczysty finał konkursu z wręczeniem nagród i dyplomów odbędzie się dnia 13.06.2013 r.
w Warszawie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię