Masz już dość klasycznej formy spędzania wakacji? Marzy Ci się ekscytująca przygoda i niezapomniane wspomnienia? Wyrusz w podróż swojego życia! Europejskie Forum Studentów – AEGEE organizuje projekt Summer University – dwutygodniowe wakacje tworzone przez studentów dla studentów. W tym roku uczestnicy poznają tajniki „zielonego” stylu życia!

Tegoroczny „SU” to Travelling  organizowany wspólnie przez AEGEE-Poznań i AEGEE-Gdańsk pod nazwą „Green Extreme”. Ideą tegorocznego Summer University w Poznaniu jest szerzenie świadomości ekologicznej wśród studentów z różnych państw europejskich.

Otwarta debata, podczas której uczestnicy będą mieli możliwość wymiany doświadczeń na temat proekologicznych działań w różnych państwach, sadzenie drzew, „gra wiejska”, warsztaty z eko-designu – to tylko niektóre z atrakcji, jakie znajdują się w ofercie „Green Extreme”! Dzięki nieszablonowemu podejściu do edukacji ekologicznej i ciekawym rozwiązaniom dotyczącym promocji ochrony środowiska projekt „Green Extreme” został laureatem konkursu grantowego „Po stronie natury” organizowanego przez Fundację Nasza Ziemia. Zdobyta w konkursie nagroda umożliwi realizację m.in. warsztatów z eko-designu, konkursu na EKO ROBOTA zbudowanego z odpadów czy zakwaterowanie uczestników projektu w ośrodku w Lednogórze.

Realizatorem projektu „Green Extreme” jest Europejskie Forum Studentów AEGEE, największa w Europie organizacja studencka zrzeszająca blisko 13 000 studentów z ponad 200 miast z prawie 40 krajów Europy.

Jeśli pragniesz odkryć swą dziką naturę i współtworzyć z nami niepowtarzalne wakacje lub po prostu chcesz dowiedzieć się więcej o tym niesamowitym projekcie, wejdź na stronę.
 

Projekt jest realizowany w formie zielonej eskapady. / Fot. KianaMarie, www.sxc.hu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię