20 sierpnia ruszył otwarty ogólnopolski konkurs fotograficzny pn.”Przyroda ojczysta”, którego celem jest promocja piękna polskiej przyrody.

Zgodnie z przysłowiem „cudze chwalicie, swego nie znacie” wielu nie docenia tego,  jak wielki skarb posiadamy. Redakcja portalu ekologia.pl odwołuje się do wrażliwości internautów i zachęca do prezentacji fotografii przedstawiających rodzimą naturę.

Zgłoszenia do Konkursu przyjmowane są w dwóch kategoriach wiekowych: do 18 lat i  powyżej 18 lat.

Udział w konkursie jest bezpłatny, a jedynym warunkiem jest zgłoszenie własnych fotografii. Przed uczestnikami stoi zadanie prezentacji tajemniczych zakątków naszego kraju lub przedstawienie powszechnie znanych miejsc w nietuzinkowy sposób.

Prace można nadsyłać do 19 października br. Po tym terminie Jury wybierze od 30 do 50 fotografii, które wezmą udział w ścisłym finale – zostaną poddane ocenie internautów. Głosowanie potrwa do 17 listopada br. W każdej kategorii przyznane zostaną nagrody za trzy pierwsze miejsca. Główną nagrodą w kategorii powyżej 18 lat jest aparat Nikon D60. W kategorii poniżej 18 lat zdobywca pierwszego miejsca otrzyma aparat cyfrowy Nikon S600.

Kontakt: [email protected]

Źródło: www.ekologia.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię