Zainspirowanie do świadomej troski o środowisko, poprzez aktywność sportową, której towarzyszą napoje izotoniczne w puszkach oraz poprzez przekaz o nieskończone możliwości recyklingu aluminium to hasło towarzyszące akcji „Sport dla wszystkich – recykling dla każdego”.

W ramach akcji wypuszczono nową edycję napojów izotonicznych w limitowanej serii puszek TAFISA 2015. To również przesłanie dla organizatorów wydarzeń sportowych realizowanych w okresie od 1 stycznia do końca 2015 r., zainteresowanych bezpłatnymi napojami i promocją recyklingu.

Głównych celów organizatorów jest to, aby osoby aktywne fizycznie były również liderami w zakresie recyklingu aluminiowych puszek po napojach. Akcja ma więc po raz kolejny zainspirować do bardziej świadomej troski o środowisko, przybliżając kwestie odzysku aluminiowych opakowań.

Aluminiowa puszka bowiem w 100% nadaje się do recyklingu i może być przetwarzana w nieskończoność, bez utraty jakości materiału.

Zgłoszenie należy wysłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres  [email protected]. W formularzu zgłoszenia należy podać informacje m.in. o charakterze, terminie i przewidywanej liczbie uczestników imprezy. Jeśli dane wydarzenie nie jest organizowane po raz pierwszy, do maila należy dołączyć krótki opis i zdjęcia z ostatniej edycji imprezy. Szczegółowe informacje można uzyskać po numerem telefonu +48 605 100 390.

Fundacja RECAL tradycyjnie już zapewnia bezpłatne wsparcie w postaci worków i pojemników do zbiórki pustych puszek, które wraz z napojami otrzymają organizatorzy najciekawszych imprez. Warunkiem koniecznym partycypacji w akcji jest organizacja podczas wydarzenia sportowego zbiórki zużytych puszek do pojemników i worków udostępnionych przez

Oficjalna lista wspieranych wydarzeń na bieżąco publikowana będzie na stronie www.recal.pl

Akcję wspiera Fundacja na rzecz Odzysku Aluminiowych Puszek po Napojach RECAL oraz Organizacja Odzysku Recan.

Zgłoszenie:
2015_zgloszenie_recal_tafisa

pdf

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię