Program ?Przyjaciele Natury? to wspólna inicjatywa Fundacji Nasza Ziemia oraz firmy Tymbark, producenta soków Kubuś. Akcja jest realizowana jest od września 2008 roku do maja br. w czterech województwach: lubelskim, małopolskim, śląskim i warmińsko-mazurskim.

Przedszkola, które zapiszą się do tego programu edukacji ekologicznej, dostaną materiały dydaktyczne. Natomiast  przedszkola, które zrealizują projekty i spełnią określone kryteria, otrzymają zaszczytny Tytuł „Przyjaciele Natury”, dodatkowe materiały edukacyjne oraz nagrody dla dzieci.

W programie mogą wziąć udział przedszkola znajdujące się na terenie województw: lubelskiego, małopolskiego, śląskiego oraz warmińsko-mazurskiego.

Przedszkola, które chcą uczestniczyć w programie zobowiązane są do przeprowadzenia działań oraz przygotowania raportu z nich. Za przeprowadzenie każdego działania można otrzymać odpowiednią ilość punktów. Tytuł „Przyjaciela Nautry” uzyskają przedszkola, które zdobędą min.  50% punktów. Wraz z tytułem przedszkole otrzyma dodatkowe materiały edukacyjne oraz upominki i dyplomy dla dzieci.

Od września br. rusza nowa edycja obejmująca wszystkie województwa.

Źródło: www.przyjacielenatury.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię