31 lipca o godz. 13 w Sali Hamburg-Bergen w hotelu Holiday Inn w Gdańsku odbędzie się podsumowanie wakacyjnych kampanii edukacji recyklingowej Fundacji Recal.

Już po raz dziewiąty podczas wakacji Fundacja Recal prowadzi wakacyjne kampanie edukacji recyklingowej. Przez ten czas ich liczba wzrosła do pięciu i realizowane są one na wybrzeżu Bałtyku, w Beskidach, Bieszczadach, Sudetach i na Mazurach.

Celem wszystkich Kampanii edukacja ekologiczna w zakresie odzysku i recyklingu odpadów na przykładzie aluminiowych puszek po napojach. W bieżącym roku planowanych jest 550 bezpłatnych warsztatów edukacyjnych, podczas których uczestnicy mają szansę zdobyć ciekawe nagrody. Kampanie te w bieżącym roku są współfinansowane ze środków Unii Europejskiej.

Na konferencji prasowej poświęconej Kampaniom, zostanie zaprezentowana tematyka związana z odzyskiem aluminiowych puszek po napojach oraz będą przedstawione dotychczasowe efekty współpracy. W konferencji będą brali udział Członkowie Zarządu Fundacji Recal i jednocześnie koordynatorzy poszczególnych Kampanii. Ponadto obecni będą Członkowie Rady Nadzorczej Fundacji Recal, którzy są przedstawicielami podmiotów finansujących Fundację Recall – Ball Packaging Europe (producent puszek do napojów) oraz European Aluminium Association (europejskie stowarzyszenie skupiające huty aluminium).

Po konferencji odbędą się warsztaty edukacyjne Kampanii „Czyste Plaże” w ośrodku kolonijnym w Gdańsku.

Źródło: www.recal.org.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię