Już po raz XIV Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu zaprasza do udziału w Poznańskim Festiwalu Nauki i Sztuki, we wtorek 29 marca. W ramach tegorocznej edycji festiwalu wszystkie uczelnie biorące udział przygotowały ponad 300 imprez: warsztatów, konkursów, wykładów oraz eksperymentów. To wspaniała okazja do poszukiwania nowych pasji, odkrycia czegoś nowego.

Poprzez Poznański Festiwal Nauki i Sztuki organizatorzy chcą przybliżyć naukę, problemy i korzyści, jakie z niej płyną, pokazać postęp w różnych dyscyplinach oraz nowe kierunki rozwoju.

Zdrowy tryb życia, ciekawostki ze świata roślin i zwierząt oraz nowoczesne narzędzia  pomagające nam badać otoczenie to tylko mały fragment atrakcji, które czekają na  w tym roku. Festiwal jest również niezwykłą sposobnością do zapoznania się z ofertą edukacyjną Uczelni, która może w przyszłości okazać się idealnym miejscem do zgłębiania wiedzy i rozwoju zainteresowań.

Imprezy festiwalowe odbędą się w tym roku w 12 miejscach. Inauguracja festiwalu, dziewięć wykładów oraz sześć prezentacji kół naukowych, podobnie jak imprezy Uniwersytetu Medycznego, Akademii Muzycznej i Polskiej Akademii Nauk, odbędą się w budynku Polskiej Akademii Nauk przy ul. H. Wieniawskiego 17/19.

Program w pliku do pobrania poniżej artykułu.

Źródło: Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię