Rozpoczyna się kolejny etap ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej ?Elektroodpady w dobre miejsce? organizowanej przez CECED Polska. Od 14 czerwca, w sieci 170 marketów RTV Euro AGD pojawią się standy z ulotkami informacyjnymi oraz spoty reklamowe.

Podstawowym celem kampanii jest szerzenie wiedzy na temat właściwego postępowania ze zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym (ZSEE). W czerwcu, w marketach sieci sklepów RTV Euro AGD konsumenci znajdą standy informacyjne z ulotkami, które będą zawierać praktyczne wskazówki dotyczące wymiany starych urządzeń na nowe.

Polacy mają świadomość, że elektrośmieci mogą być niebezpieczne. Niestety, wciąż nie wiemy gdzie oddać zużyte sprzęty – Elektromapa.pl to proste narzędzie pozwalające wyszukać punkty zbiórki elektroodpadów w całej Polsce. Przypominamy także, że wymieniając przestarzałą lodówkę można zaoszczędzić nawet 250 zł rocznie na rachunku za prąd. Każdy może też zgrać w Atak Elektro(ZŁOM)bie i samemu przekonać się dlaczego nie należy wyrzucać sprzętu na złom, wygrywając przy okazji cenne nagrody – mówi Wojciech Konecki, Dyrektor Generalny CECED Polska.    
 
Kampania w sieci marketów RTV Euro AGD obejmie standy z ulotkami, bannery na stronie www.euro.com.pl oraz spoty 15‘‘ w pętli na telewizorach we wszystkich sklepach objętych kampanią.

Mapę zbiórki elektroodpadów oraz informacje o grze dla konsumentów „Atak elektrozombi” połączonej z konkursem z nagrodami można znaleźć na www.elektrosmieciwsieci.pl oraz na fan pagu kampanii na Facebooku pod adresem: https://www.facebook.com/elektroodpady

Kampania jest realizowana przez CECED Polska w ramach projektu „Elektroodpady w dobre miejsce” – ogólnopolskiej kampanii informacyjno-edukacyjnej nt. poprawnego postępowania ze zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym (ZSEE) dofinansowanego ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.  

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię