Miejski Ośrodek Kultury w Tomaszowie Mazowieckiem organizuje dwa konkursy o tematyce ekologicznej: Fotograficzny ?EKO-OKO?-?A to Polska właśnie?? oraz piosenki turystycznej i ekologicznej ?NATURA-lnie piosenka?.

W III Otwartym Konkursie Fotograficznym o tematyce ekologicznej „EKO – OKO” – „A to Polska właśnie…”  mogą brać udział uczestnicy letniego wypoczynku organizowanego w Miejskim Ośrodku Kultury w Tomaszowie Mazowieckim oraz inni chętni fotograficy – amatorzy z województwa łódzkiego. Celem  konkursu jest zatrzymanie w kadrze piękna przyrody znajdującej się na terenach Polski. Prace do konkursu można zgłaszać do 01 września br. MOK ul. Browarna 7. Wręczenie nagród odbędzie się 19 września br. Nagrodzone dzieła będzie można oglądać przez niemal miesiąc na wystawie pokonkursowej.
 
Natomiast konkurs piosenki turystycznej i ekologicznej „NATURA-lnie piosenka” odbędzie się w Muszli Koncertowej w Parku Miejskim w Tomaszowie Mazowieckim 10 lipca br. o godz. 10 w MOK-u w Tomaszowie Mazowieckim. W konkursie mogą brać udział uczestnicy wypoczynku organizowanego w MOK, uczestnicy z innych placówek wypoczynku z Tomaszowa oraz inni chętni wokaliści. Uczestnicy konkursu mają za zadanie wykonać dwa utwory o tematyce turystycznej lub szanty i ekologicznej.  Zgłoszenia do konkursu można nadsyłać do 8 lipca br.

Źródło: www.nasztomaszow.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię