Wszystkich, którym nie jest obojętne zjawisko niskiej emisji, zachęcamy do pobrania naszej najnowszej aplikacji mobilnej! Aplikacja dostępna jest zarówno na komputery, jak i urządzenia mobilne takie, jak smartfony i tablety. Dzięki niej dowiesz się, jaka będzie emisja zanieczyszczeń podczas spalania w kotłach takich surowców, jak węgiel, ekogroszek, gaz ziemny, olej opałowy, czy odpady.

Przejrzysta szata graficzna oraz elementy zabawy połączone z nauką sprawiają, że nasza aplikacja jest przeznaczona również dla dzieci, którym od najmłodszych lat należy przekazywać wiedzę dotyczącą szkodliwego wpływu niskiej emisji na środowisko. Po wybraniu odpowiedniego rodzaju surowca do spalenia dowiemy się, jaka będzie wytworzona objętość zanieczyszczonego powietrza oraz jakie są tego szkodliwe skutki dla organizmów żywych.

Aplikacja jest częścią ogólnopolskiej kampanii ?Misja: emisja?. Więcej o niej można znaleźć na stronie internetowej www.misja-emisja.pl.

Jak pobrać aplikację? Wystarczy na stronie zainstalować aplikację pobraną ze strony: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.abrys.emission

Aplikacja została dofinansowana ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej i jest dostępna w systemie CMS i Android.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię