Już po raz dwunasty został ogłoszony Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny „My w naszym regionie”, który jest dla młodzieży okazją  do przygody z ekologią w najbliższej okolicy. Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest „Drugie życie opakowań – szkło”. 

 Konkurs jest organizowany przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 w Kaliszu. Jego adresatami są uczniowie szkół i placówek specjalnych każdego typu z województwa wielkopolskiego, uczniowie Specjalnych Ośrodków Szkolno- Wychowawczych, klas integracyjnych ze specyficznymi trudnościami w nauce, nauczania indywidualnego ze specyficznymi trudnościami w nauce, a także posiadający orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego.

Finał konkursu odbędzie się  20 kwietnia 2017 r. W konkursie biorą udział zespoły, składające się z 1 ? 15 osób oraz opiekunów. Zespoły mogą stanowić klasy, oddziały, koła zainteresowań, indywidualni uczniowie, grupy internackie i inne. O przystąpieniu do konkursu należy poinformować pisemnie (meilem, faksem, listem) organizatorów do  20 listopada 2015 r. z podaniem przybliżonej liczby uczestników imprezy finałowej.

REGULAMIN

Fot. Depositphotos

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię