Od 9 do 31 lipca w Muzeum Przyrodniczym w Smołdzinie prezentowana jest wystawa fotograficzna pokazująca najlepsze zdjęcia z konkursu fotograficznego zorganizowanego w 2009 roku przez „Las Polski” – dwutygodnik leśników i przyjaciół lasu.

Autorzy, wyczuleni na piękno i różnorodność otaczającego nas świata przyrody, utrwalili w kadrze obrazy natury. Są to przeważnie fotograficy amatorzy – miłośnicy przyrody, studenci, pracownicy Lasów Państwowych i parków narodowych. Zainteresowania lub wykonywana praca zbliżają ich do przyrody. Poprzez kontakt z nią umacniają swój szacunek nawet do najdrobniejszych jej elementów, a przez fotografię starają się przekazać poszanowanie życia innym.

Zdjęcia pochodzą z terenu całego kraju. Wykonane są w przeróżnych miejscach przez różnych autorów. Tematem przewodnim wystawy jest las i wszystko co z nim związane – jego stali mieszkańcy, jak i człowiek, który stał się również jego nieodłącznym elementem.

Źródło: www.slowinskipn.pl

Autorzy, wyczuleni na piękno i różnorodność otaczającego nas świata przyrody, utrwalili w kadrze obrazy natury. / Fot. www.slowinskipn.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię