Co piszczy w trawie, a co na podwórku? Dlaczego pszczoły są niewyspane? Co w grzybie siedzi? Czy dąb leczy ząb? Odpowiedzi na te i na wiele innych pytań dzieci i ich rodzice poszukają podczas warsztatów w Poznaniu w najbliższy weekend w Concordia Design.

"Jak zwabić motyla?"  to warsztaty wokół bioróżnorodności. Słowo to skomplikowane, ale o prostym znaczeniu. Podczas zabaw i działań plastycznych dowiemy się, jak piękna i potrzebna jest różnorodność roślin i zwierząt. Poznamy możliwości ochrony życia we własnym ogródku, na podwórku, a nawet balkonie. Dodatkowo projektowanie bzyczących i ćwierkających ogrodów będzie polem do popisu dziecięcej kreatywności i wyobraźni.

Prowadzenie: 

Zofia Michalik – pedagog (Edukacja Elementarna z Terapią, UAM, Poznań), instruktor teatralny (Reżyseria Teatru Dzieci i Młodzieży, PWST, Wrocław). Od wielu lat związana z teatrem. Współpracowała z teatrem Porywacze Ciał, Studiem Teatralnym Blum, reżyserami Arturem Kłosińskim, Julią Szmit, Bogdanem Żyłkowskim, Ewą Szumską. Na przełomie ostatnich sześciu lat prowadziła warsztaty teatralne, plastyczne, filmowe dla dzieci i młodzieży przy współpracy m.in. ze Społeczno-Edukacyjnym Stowarzyszeniem Via Activa, Społecznym Stowarszyszeniem Artystów Enter Art, Z Fundacją Adarte, Fundacją Serdecznik, Stowarzyszeniem Jeden Świat, Stowarzyszeniem Inicjatyw Twórczych Kod_Krowa.

Szczegóły
Miejsce: Concordia Design
Wiek dzieci: +7 lat
Termin: 19.01.2013, Sobota
Godziny: 14:00-16:00
Cena: 29 zł

Więcej informacji i zapisy
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię