Uwielbiasz robić zdjęcia na łonie natury? Zwierzęta lubią pozować do Twojego obiektywu? Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym  Przyroda Ojczysta 2016, organizowanym już po raz siódmy przez portal ekologiczny Ekologia.pl.

Konkurs skierowany jest do osób, dla których robienie zdjęć jest zarówno pasją, jak i pomysłem na utrwalenie na barwnych zdjęciach fascynującego świata roślin i zwierząt. Oceniana jest nie tylko technika wykonania fotografii, lecz przede wszystkim pomysł i aranżacja nadsyłanych prac.

Przebieg konkursu

 Konkurs  Przyroda Ojczysta 2016 przebiega w 2 turach. Pierwsza tura trwa przez cały rok 2016, uczestnicy cyklicznie co miesiąc mogą zgłaszać, logując się na stronie spolecznosc.ekologia.pl/, zdjęcia do konkursu. Co miesiąc wybierane jest Zdjęcie Miesiąca głosami internautów oraz osobno głosami Jury. Druga część konkursu będzie mieć miejsce w styczniu 2017, kiedy to wszyscy zwycięzcy Zdjęć Miesiąca  z całego roku staną w szranki o tytuł laureata konkursu Przyroda Ojczysta 2016.

Prace konkursowe oceniają zarówno internauci, jak i Jury złożone z członków redakcji Ekologia.pl. Co miesiąc są przyznawane 2 nagrody.  W finale konkursu w styczniu 2017 zostaną również przyznane 2 nagrody i prestiżowe tytuły Laureatów konkursu Przyroda Ojczysta 2016. Nagrodzone zdjęcia otrzymają nagrody ufundowane przez oficjalnego sponsora konkursu ?  firmę Seart.

Jak zgłosić zdjęcie?

Szczegółowe informacje, formularz zgłoszeniowy i regulamin konkursu dostępne są na stronie spolecznosc.ekologia.pl/przyroda-ojczysta. Głosowanie internautów odbywa się po zalogowaniu w panelu konkursowym. Organizator konkursu, portal Ekologia.pl zastrzega sobie możliwość niepublikowania zdjęć, które nie spełniają warunków regulaminu. Patronat nad konkursem objęły m.in. media: Fotografuj.pl, Slowlife Food&Garden, Dcamera.pl, SwiatObrazu.pl, Biokurier.pl, ZielonaLekcja.pl, Stowarzyszenie Polskie Ptaki. Sponsorami konkursu są: Seart oraz Oficyna wydawnicza Multico.

Więcej na ekologia.pl.

20131029093119_zielonalekacjapieczatka_2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię