Ekonieborak cały czas rozrabiał i nie szanował środowiska i energii. Daj dobry przykład i wyślij zdjęcie z sytuacji kiedy pomagasz środowisku i dbasz o to aby było ekologicznie.

Czy lubicie dbać o środowisko? Zakręcacie kran podczas mycia zębów, segregujecie odpady, a może udało się wam posprzątać las? Jeśli tak to koniecznie prześlijcie nam zdjęcie, które pokaże nam, że nie jesteście Ekonieborakami.  Zadaniem uczestników jest przesłanie zdjęcia, które będzie przedstawiało go w sytuacji, w której dba o środowisko. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu tylko jedno zdjęcie.

Na prace czekamy do 15 maja 2012 roku, decyduje data nadania. Pracę wraz z formularzem zgłoszeniowym należy wysyłać na adres: Abrys, ul. Daleka 33, 60-124 Poznań ? z dopiskiem: Zielona Lekcja ? konkurs „Pokaż, że nie jesteś Ekonieborakiem? lub w formie elektronicznej (wraz ze skanem podpisanego zgłoszenia) na adres: [email protected]. Praca musi zawierać formularz zgłoszeniowy zawarty na dole strony. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w ciągu 30 dni od ostatecznej daty przyjmowania prac.
Na najlepszych czekają nagrody: na pięć osób, które przesłały najlepsze zdjęcia czeka książka ?Draka Ekonieboraka?. 
Zaświadczenia dla pozostałych uczestników będą wydawane tylko na mailową lub pisemną prośbę.
Patronat medialny:
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię