Serdecznie zapraszamy na konferencję poświęconą tematyce niskiej emisji, która odbędzie się 11 października podczas Międzynarodowego Kongresu ENVICON w ramach  Targów POL-ECO-SYSTEM w Poznaniu. 

W ramach konferencji uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać prelekcji dotyczących m. in. Krajowego Programu Ochrony Powietrza, niskiej emisji w kontekście prawa unijnego czy efektywności energetycznej. Spotkanie zakończy się wykładem przedstawiciela firmy Veolia Energia Poznań ZEC S.A. o wpływie inwestycji w system ciepłowniczy Poznania i ich wpływie na powietrze  w mieście. Następnie, osoby biorące udział w sesji, będą mogli uczestniczyć w wyjeździe technicznym do elektrociepłowni Karolin.

 Spotkanie umożliwi porównanie doświadczeń w walce z niską emisją, poznanie nowych perspektyw w jej ograniczaniu, a także korzyści, które mogą przynieść dla środowiska i zdrowia społeczeństwa. Konferencja odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, w Salonie Czystej Energii, PAWILON 7A. Udział w konferencji jest bezpłatny.

PROGRAM KONFERENCJI

FORMULARZ ZGŁOSZENIA

Wypełniony formularz zgłoszenia należy przesłać na adres [email protected] do 7 października 2016 r. 

KONTAKT: Małgorzata Masłowska-Bandosz [email protected] tel. 61 655 81 62

logo-b-podpKonferencja „Niska emisja – poważny problem” jest elementem kampanii  edukacyjno-informacyjnej na rzecz likwidacji niskiej emisji pn. ?Misja-emisja. Wielkopolska”, dofinansowanej ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię