Strona www.infoeko.pomorskie.pl to kompleksowa baza danych przygotowana w oparciu o informacje nadesłane ze wszystkich starostw powiatowych. Powiaty są opisane m.in. pod względem prowadzonej edukacji ekologicznej.

Baza danych istnieje już od 2004 r. a obecnie jej zasoby są aktualizowane o dane z roku 2006 i 2007, a wizerunek modernizowany tak, aby ułatwić nawet mniej wprawnym odbiorcom korzystanie z jej zasobów. Stronę rocznie odwiedza ponad 100 tys. osób.

Strona realizowana jest w ramach projektu "Informacja dla społeczeństwa województwa pomorskiego o zrównoważonym rozwoju i stanie środowiska – infoeko pomorskie" przez Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Pomorskiego dzięki dofinansowaniu z Unii Europejskiej i Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku.

Jest to kompleksowa baza danych informująca o zrównoważonym rozwoju i stanie środowiska w województwie pomorskim. Zbiór danych powstał z inicjatywy Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Pomorskiego  i wszystkimi starostwami powiatowymi.

Projekt jest realizowany dzięki dofinansowaniu z Unii Europejskiej z budżetu Programu Środki Przejściowe oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku. 

Źródło: www.ciee-gda.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię