W każdym dziecku drzemie mały Ekobohater, którego można odkryć, dzięki bezpłatnym Ekolekcjom organizowanym, w trakcie trwania roku szkolnego, w każdy poniedziałek w godz. 8.30-10.00 w IKEA Targówek. Na Ekolekcjach, odbywających się w każdy poniedziałek w lesie Sm?land, maluchy z okolicznych przedszkoli będą miały okazję dowiedzieć się, jak dzięki drobnym uczynkom zadbać o środowisko naturalne.

Zajęcia odbędą się w trzech cyklach dotyczących odpowiednio: segregacji odpadów, racjonalnej gospodarki energią i zrównoważonego życia w domu. Aktualnie realizowany jest pierwszy cykl zajęć, podczas którego przy wspólnej zabawie najmłodsi nauczą się, jak ograniczyć, segregować i wykorzystywać odpady tak, by na wysypisko trafiało ich jak najmniej. Na koniec każdych warsztatów mali uczestnicy otrzymują odznakę, dyplom Ekobohatera i ekoupominek.

Bezpłatne warsztaty ekologiczne w IKEA Targówek odbywają się w każdy poniedziałek, w godz. 8.30-10.00. W zajęciach może wziąć udział jednorazowo max. 30 dzieci w wieku przedszkolnym. Zgłoszenia na Ekolekcje przyjmowane są drogą telefoniczną – 22 334 45 43 lub e-mailową – [email protected].

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię