Narwiański Park Narodowy zorganizował konkurs dla dzieci i młodzieży.

Należy wymyślić hasło (motto) Biesiady Miodowej w Kurowie oraz wykonać projekt statuetki z następujących materiałów: drewno, słoma, wiklina, gips, masa solna, modelina, glina. Najlepsze hasła i projekty będą wykorzystywane przez organizatorów w kolejnych edycjach imprezy. Konkurs jest skierowany do dzieci i młodzieży z placówek kulturalno-oświatowych z okolic Narwiańskiego Parku Narodowego oraz niezrzeszonych. Hasło musi reklamować Biesiadę Miodową w Kurowie, nawiązując jednocześnie do tego, że odbywa się ona w Narwiańskim Parku Narodowym.

Jedna osoba może przygotować tylko jedno hasło reklamowe. Hasła należy przesyłać na adres: Narwiański Park Narodowy Kurowo 10, 18 – 204 Kobylin Borzymy do 14 sierpnia br. Każda praca musi być zawierać czytelny podpis zawierający imię i nazwisko wykonawcy, adres, telefon/e-mail oraz (jeśli dotyczy) nazwę placówki, którą reprezentuje.
Dla zwycięzców będą nagrody i wyróżnienia, które zostaną wręczone podczas pierwszego dnia Biesiady Miodowej w Kurowie – 30 sierpnia br. Dla wszystkich uczestników przewidziano drobne upominki.

Źródło: www.npn.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię