Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu organizuje bezpłatne zajęcia rekreacji ruchowej, taneczne i plastyczno-techniczno-ekologiczne dla dzieci młodzieży w ramach akcji ?Wakacje w Mieście 2008?. W programie także warsztaty Ekoplastyka.

W programie nowotarskich Wakacji w Mieście 2008:

Zajęcia rekreacji ruchowej.
Zajęcia dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym. W programie: podstawy Judo, techniki karate, techniki samoobrony, ćwiczenia gimnastyczne.

Intensywny kurs salsy.
Zajęcia w sposób interesujący i twórczy wprowadzą młodych uczestników w świat salsy – gorącego tańca z rejonu Karaibów. Od 10 lat.

Warsztaty EKOplastyka.
W lipcu: pokochaj naszą planetę i zrób EKO-torbę; zbuduj „coś” dla Taty na… krawaty i dla Mamy… też „coś” mamy; zbadaj plastikową przestrzeń i stwórz nową; a budując makietę miasta puść swoje wodze fantazji.
W sierpniu: pielęgnuj przyjaźń z wakacyjnym kalendarzem; w Akademii Guzika zbuduj swojego ludzika; na kuchennej desce zrób obraz, który nada inny wymiar twoim posiłkom; oraz zrób choć jeden krok w siedmiomilowych butach.

Na wszystkie imprezy wstęp wolny.  Zapisy dzieci i młodzieży oraz wszelkie informacje można uzyskać telefonicznie: 018 266 21 32; bądź osobiście w budynku Miejskiego Ośrodka Kultury, al. Tysiąclecia 37.

Źródło informacji i pełny program zajęć: www.nowotarski.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię