W najbliższy weekend ? od piątku, 12 września do niedzieli, 14 września w Poznaniu będą świętowane urodziny centrum handlowego ? Kupca Poznańskiego. Nie zabraknie ciekawych występów, pokazów najnowszych kolekcji oraz konkursów. Jednak to nie wszystko, gdyż będzie także mowa o akcji ratowania wilków i modzie pro-eco.

Obchody siódmych urodzin Kupca Poznańskiego stanowią punkt kulminacyjny akcji ratowania wilków, w którą centrum zaangażowało się w tym roku. Kupiec Poznański połączył siły z Towarzystwem Ochrony Przyrody Salamandra we wspólnym działaniu na rzecz ratowania wilków. Akcja pod hasłem „Ratujmy Wilki” opiera się na zbiórce funduszy na ochronę tego zagrożonego gatunku. Puszki na datki można znaleźć w każdym sklepie na terenie Kupca oraz przy fontannie. Ostateczny wynik znany będzie pod koniec br. Akcja przeniosła się także do szkół, gdzie przeszkolono ponad 1200 dzieci.

Imprezę poprowadzi prezenter radia Eska – Maciej Narożny. W sobotę do Centrum przybędzie Stanisław Soyka, który uraczy gości  recitalem. Uzupełnieniem występu będzie koncert skrzypcowy Wojciecha Grabka. Popołudniu zostanie przeprowadzona konferencja prasowa z udziałem Stanisława Soyki nt. ochrony wilka w Polsce. Pojawią się także aukcje charytatywne, z których dochód zostanie przekazany na akcję „Ratujmy Wilki”. 

Na gości czekać będą również niezwykłe pokazy „pro-eco” pokazujące modę w zgodzie z naturą pt. "Żywioły". Baletnice w strojach inspirowanych naturą, wykonanych z ekologicznych materiałów, przedstawią cztery żywioły.

Źródło: www.kupiecpoz.pl , www.epoznan.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię