Pomiędzy 16 a 18 października odbędzie się 19. edycja Targów Regionów i Produktów Turystycznych Tour Salon 2008 w Poznaniu. Jednym z wydarzeń tegorocznej imprezy jest seminarium ECO MICE – ekologiczne rozwiązania w przemyśle spotkań, które potrwa już jutro od godz. 12 do 17.

III Seminarium Turystyki Biznesowej poświęcone będzie właśnie zagadnieniom „zielonych" możliwości w branży MICE. Prelegentami będą specjaliści, od lat zajmujący się kwestią ekologii w przemyśle spotkań.

W programie seminarium m.in. prezentacja: "Greening" – Studium przypadku autorstwa IMEX oraz wyniki badań z br. dotyczące zrównoważonego rozwoju w przemyśle spotkań" – Dale Hudson, Kierownik Projektu, IMEX. Podczas prezentacji omówione zostaną najnowsze wyniki badań dotyczących wpływu globalnego ocieplenia na branżę spotkań oraz prezentacja pt. "Przyszłość zrównoważonego rozwoju w przemyśle eventowym" – Fiona Pelham, Dyrektor Zarządzający Organise This czy też prezentacja pt. "Leave no footprint" – Ograniczanie emisji związków wegla w przemyśle spotkań i tworzenie programów społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR)" – Graham Keene, współtwórca i prezes Worldevents, a także prezentacja rynku polskiego: "Zielony jest w modzie, czyli green events w Polsce" – Monika Krusiewicz, właścicielka PRimavera PR&Events.

Źródło: www.tour-salon.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię