Trwa IX Ogólnopolski Otwarty Konkurs Fotograficzny pt. ?Ekologia w Obiektywie 2009? organizowany przez firmę Bayer. Konkurs w tym roku przebiega pod hasłem ?Zmiany klimatu ? nasze wyzwanie?. Fotografie można nadsyłać do 18 maja br.

Organizatorzy oczekują na inspirujące fotografie pokazujące zmieniający się na naszych oczach klimat, w dużej mierze wskutek działań człowieka oraz przemysłu. Jury konkursu oprócz przesłania dotyczącego zrównoważonego rozwoju będzie brać pod uwagę i doceniać walor artystyczny prac i ich profesjonalizm.

Tegoroczna edycja będzie rozgrywana w dwóch grupach wiekowych: grupa I: osoby od 12 do 18 roku życia – amatorzy  oraz grupa II: osoby powyżej 18 roku życia, które są zawodowymi fotografami, w tym tzw. freelancerami

Jak co roku nagrodzone i wyróżnione prace będzie można obejrzeć na pokonkursowych wystawach fotograficznych w Warszawie i Gdyni.
 
Zgłoszenie konkursowe wraz z pracami fotograficznymi oraz wymaganymi Załącznikami, powinno być przesłane drogą internetową na wskazany adres: www.ekologiawobiektywie.pl lub przesłane pocztą lub dostarczone osobiście na adres: Agencja Fischer&Zubek PR Partners Sp. z o.o., ul. Nowy Świat 49, 00-042 Warszawa, w terminie do dnia 18 maja 2009 r. Na zgłoszenia przesyłane drogą internetową organizator czeka do dnia 18 maja 2009 r. do godz. 16:00, po tej godzinie zostanie zablokowana możliwość rozpoczynania wysyłki prac fotograficznych na serwer, będą jedynie kończone trwające jeszcze transmisje.

 
Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody – pierwsze miejsce – Grand Prix 7 tys. zł.
Ponadto czekają nagrody dodatkowe: Nagroda Internatów i Nagroda Dziennikarzy.

Nagrodzone i wyróżnione prace zostaną wystawione na pokonkursowych wystawach fotograficznych.

Regulamin dostępny jest na stronie: www.ekologiawobiektywie.pl.

Źródło: www.ekologiawobiektywie.pl

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię