ING Car Lease wprowadziło Program Bezpiecznej Jazdy. Oferta ma na celu edukację kierowców. Ćwiczenia i wykłady mają pokazać, jak niewielka zmiana dotychczasowych nawyków może wpłynąć na bezpieczeństwo i ekologię jazdy.

Zależy nam ponadto, by safety i eco – driving przestały być jedynie modnymi hasłami, stając się standardem na polskich drogach. Pragnąc edukować kierowców globalnie – zaczynamy od naszego podwórka – lokalnie  wyjaśnia Leszek Pomorski, Wiceprezes ING Car Lease

Oferta przygotowana przez ING Car Lease wyróżnia się kompleksowym podejściem do szkolenia. W celu uzyskania jak najlepszych rezultatów program podzielono na dwie integralne części: merytoryczną i praktyczną.

Część merytoryczna opiera się na analizie szkodowości przeprowadzonej z administratorem floty. Analiza ma wskazać obszary potencjalnych zagrożeń, a następnie przedstawić propozycje działań korygujących oraz wyłonić kierowców, którzy powinni wziąć udział z części praktycznej.

Pełne szkolenie praktyczne obejmuje dwudniowe zajęcia z trenerami szkół jazdy, psychologiem, przedstawicielem policji ratownikiem medycznym. W trakcie tej części, kierowca nabywa szeroką wiedzę o własnych umiejętnościach i zachowaniu w realnych warunkach drogowych.

Dodatkowym atutem programu oferowanego przez ING Car Lease jest edukacja ekologiczna i praktyczne ćwiczenia z eko-jazdy.

Źródło: ING

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię