Przedstawiciele Oficjalnego Komitetu Wspierającego kandydaturę Mazurskich Jezior oraz władze samorządów lokalnych z terenu Mazur spotkają się dziś o godz. 13 na statku ?Dźwina? przy porcie Międzyszkolnej Bazy Sportów Wodnych, aby wspólnie oczekiwać ogłoszenia listy finalistów światowego plebiscytu na Nowe 7 Cudów Natury.

Fundacja „New7Wonders” ma ogłosić dziś listę 28 finalistów plebiscytu dokładnie o godz. 14.07 czasu polskiego na konferencji prasowej w Zurychu we Szwajcarii. Informacja o zwycięzcach będzie dostępna na internetowej stronie organizatora www.new7wonders.com.

Oficjalne podsumowanie działań, które Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego podjął przez ostatnie pół roku, aby wypromować Mazury w konkursie nastąpi 22 lipca 2009 roku o godz. 11.00 w Urzędzie Marszałkowskim, przy ul. Emilii Plater 1 w Olsztynie, w sali 325.

Podczas konferencji prasowej Jacek Protas, Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego i jednocześnie Przewodniczący Oficjalnego Komitetu Wspierającego kandydaturę Mazur w konkursie, bez względu na wynik w plebiscycie, przedstawi program Strategii Promocji Województwa Warmińsko-Mazurskiego na kolejne lata.

Źrodło: Gabinet Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego
 

Czy Mazury znajdą sie wśród finalistów? Dowiemy się dziś ok. godz. 14. / Fot. www.sxc.hu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię