misja-emisja-abrys-1_logoZapraszamy na Dzień Czystego Powietrza, który odbędzie się 28 listopada br. (godz. 9.00-17.00) w Nobel Tower w Poznaniu (ul. Dąbrowskiego 77 A). W ramach wydarzenia z dziećmi spotka się m.in. Komisarz Dymski, który opowie o konieczności ochrony powietrza na terenie Wielkopolski.

Wydarzenie jest elementem kampanii edukacyjno-informacyjnej na rzecz likwidacji niskiej emisji w Wielkopolsce, realizowanej przez firmę ABRYS. W ramach przedsięwzięcia odbędzie się m.in. konkurs z użyciem koła fortuny pn. ?Niska emisja kołem się toczy?, warsztaty ?Kilowaty zabawy z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii?, a także warsztaty kreatywnego wykorzystania odpadów (w tym tworzenia recyklingowej biżuterii, warsztaty malowania recyklingowych toreb, warsztaty tworzenia ekonotesów, warsztaty tworzenia breloków do kluczy, warsztaty tworzenia kartek świątecznych).

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Zgłoszenia wraz z formularzem zgłoszeniowym należy przesyłać na adres: [email protected] do 25 listopada br.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA

logo-b-podpWydarzenie jest dofinansowane ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię