Walentynki są dobrą okazją, by ofiarować komuś cząstkę siebie w cząstce lasu. Drzewo to niewątpliwie unikalny prezent, który będzie rósł, dojrzewał i redukował zanieczyszczenia środowiska naturalnego.

Życie człowieka współzależne jest z otaczającym go środowiskiem, a sadzenie drzew przyczynia się do lepszej koegzystencji. W ramach projektu "Zadedykuj drzewko" Fundacji Aeris Futuro, można ufundować drzewko lub lasu dla osób, które się kocha.

Osoba obdarowana otrzyma od Fundacji kartkę pamiątkową z dedykacją – kartkę, jak i treść można samemu stworzyć (przykładowa autorska dedykacja z poprzedniej edycji: "Bo miłość jest jak drzewo, sama z siebie rośnie, głęboko zapuszcza korzenie w całą istotę człowieka i nieraz na ruinie serca dalej się zieleni. Twoja Księżniczka").

Drzewka zostaną posadzone wiosną br. w różnych romantycznych miejscach w Małopolsce, Wielkopolsce i na Śląsku. Wybór miejsca posadzenia swojego drzewka ustanawia Darczyńca. Osoba obdarowana wraz z osobą dedykującą drzewko zostaną zaproszone na uroczystość sadzenia drzew.

Aby wziąć udział w akcji, należy wypełnić formularz na stronie Fundacji, a następnie przekazać darowiznę.

Źródło: www.aeris.eko.org.pl 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię