W najbliższą sobotę Czyste Miasto Gdańsk wybiera się na plażę! Na przebieralniach i tablicach informacyjnych nad brzegiem morza wiszą już Dekalogi Plażowicza, więc będzie okazja, by sprawdzić, czy plażowicze polubili humorystyczne ?przykazania?.

Ponadto organizatorzy będą namawiać tych jeszcze nie przekonanych, że warto dbać o czystość, bezpieczeństwo i dobrą atmosferę na plaży. Będziemy też rozmawa o tym, jak być eko latem: na plaży, w lesie, na urlopie.

Organizatorzy zapraszają wszystkich plażowiczów na warsztaty rzeźby z piasku! Rzeźby na pewno będą piękne, bo doradzać i pomagać będą profesjonalne eko-rzeźbiarki, które pokażą jak z mokrego piasku wyczarować kwiaty, ludzika czy misia.  Zapraszamy wszystkich – małych i dużych, starych i młodych, opalonych i blade twarze.

Będzie też konkurs! Najciekawsze, najbardziej starannie wykonane rzeźby z piasku zostaną nagrodzone gadżetami Czystego Miasta – czekają koszulki, ekologiczne torby na zakupy, lizaki i parasole. Dla zwycięzcy konkursu przygotowano również odtwarzacz MP3, który na pewno przyda się podczas leżakowania na kocyku.

Organizatorzy zapraszają w najbliższą sobotę 24 lipca w godzinach 9:00-17:00 na gdańską plażę Przymorze przy wejściu nr 57.
Warsztaty i udział w konkursie są całkowicie bezpłatne.

Atrakcji na gdańskich plażach nigdy za wiele – zwłaszcza tych edukacyjnych i proekologicznych, prawda?

Źródło: Czyste Miasto Gdańsk

Organizatorzy będą namawiać tych jeszcze nie przekonanych, że warto dbać o czystość, bezpieczeństwo i dobrą atmosferę na plaży. / Fot. ytravis, www.sxc.hu

Organizatorzy zapraszają wszystkich plażowiczów na warsztaty rzeźby z piasku! / Fot. Tatiana Bolshakova, www.sxc.hu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię