Warszawski ogród Zoologiczny organizuje konkurs plastyczny pod hasłem ?Parszywa Dwunastka?, dotyczący zagrożonych gatunków europejskich drapieżników. Prace można nadsyłać do końca września.

Miejski Ogród Zoologiczny w Warszawie zaprasza do udziału w konkursie uczniów biorących udział w akcji „Lato w Mieście”. Konkurs ma na celu: poinformowanie zwiedzających o międzynarodowej kampanii ratowania 12 najbardziej zagrożonych gatunków europejskich drapieżników, a także zachęcenie ich do zainteresowania się losami dzikich zwierząt w Polsce – niedźwiedzi brunatnych, wydr, żbików, rysi, a także ich obserwacja w warszawskim ZOO. Zgłaszane prace mogą być wykonane dowolną techniką, na kartonie, w formacie nie większym niż A3. Prace powinny być opakowane trwale, z podpisem Konkurs Zoo, w środku powinna znaleźć się koperta z danymi autora pracy.

Prace należy złożyć w sposób opisany powyżej do dnia 30 września 2009 w Dziale Dydaktycznym ZOO – wejście od ulicy Ratuszowej, w godz. 8.00 – 15.00. (możliwe jest też ich zostawienie na portierni czynnej całą dobę). Nagrodą główną będzie roczny bilet wstępu do ZOO plus pakiet gadżetów. Więcej informacji o konkursie można znaleźć na stronie ZOO.

Źródło: ZOO Warszawa

Konkurs ma na celu m.in. zachęcenie do zainteresowania się losami dzikich zwierząt w Polsce ? niedźwiedzi brunatnych, wydr, żbików, rysi. / Fot. Eleni Shouftas, www.sxc.hu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię