Eko Motel Na Wierzynka położony w Wieliczce, w niedalekiej odległości od Kopalni Soli Wieliczka i Centrum Krakowa, to idealne miejsca to spędzenia fakultatywnego wypoczynku.

Eko Motel Na Wierzynka położony w Wieliczce, w niedalekiej odległości od Kopalni Soli Wieliczka i Centrum Krakowa, to idealne miejsca to spędzenia fakultatywnego wypoczynku. Połączenie zwiedzania ciekawych miejsc z edukacją i poszerzaniem wiedzy na temat energii odnawialnej i technologii, jakie są zastosowane w Eko Motelu Na Wierzynka to doskonałe rozwiązanie dla rodzin z dziećmi i wycieczek szkolnych, które szukają ośrodka noclegowego blisko Krakowa oraz wszystkich zainteresowanych połączeniem „Ekologia i Wypoczynek”.

 

Fot. Słoneczne dachy i elektrownia wiatrowa dostarczają ciepłej wody i prąd

Przyjemny wypoczynek z dala od ulicznego zgiełku…

W obiekcie znajduję się 44 pokoje wyposażone w łazienki, tv-sat, internet. Cztery Ogrody z miejscami do wypoczynku typu leżaki, stoliki pod parasolami, miejsca zaciszne z piękną fontanną. Do większych prezentacji, szkoleń, kursów, warsztatów w Eko Motelu Na Wierzynka znajdują się dwie w pełni wyposażone klimatyzowane sale szkoleniowe. Restauracja Maryla specjalizuje się w dietetycznej kuchni polskiej, każda potrawa posiada odpowiednią ilość wartości odżywczych, potrzebną do zaspokojenia potrzeb.

Fot. Dietetyczne dania serwowane w Restauracji Maryla, rodzinny pokój motelowy

Centrum rekreacyjno-sportowe… Park Pinokio

Każdy gość młodszy i starszy może rozprostować kości w Parku Pinokia. Ścianki wspinaczkowe, wyspa tropikalna, boisko do piłki nożnej oraz siłownia na świeżym powietrzu to tylko niektóre z wielu atrakcji, jakie może zaproponować Eko Motel Na Wierzynka.

Foto. Park Pinokia – statek piracki, Basen

 
Ciągły rozwój, ekologiczny pęd…

Stawiamy na Eko, próbując szukać coraz to nowszych rozwiązań poprawiających kondycję Ziemi, zainwestowaliśmy w ciekawe rozwiązanie Eko Samochód. Pierwszy w Polsce Samochód z silnikiem potrójna hybryda (gaz, prąd, spaliny) – koszt eksploatacyjny około 10pln/ na 100 przejechanych kilometrów. Maksymalnie obniżona emisja CO2.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię