Każdy z nas może przyczynić się do zmniejszenia negatywnych skutków zmian klimatu wystarczy zacząć od przejęcia kontroli nad tym co się dzieje w naszym własnym domu….

Wielu z nas nawet nie przypuszcza, jak łatwo i jak wiele można zmienić przy pomocy wprowadzenia prostych poprawek własnych zachowań.

Chcesz się o tym przekonać? Zagraj w grę!

Gra polega na tym, by stoczyć walkę z energetycznymi wampirami i pozbyć się ich raz na zawsze! Chodząc po swoim wirtualnym domu, musisz znaleźć jak najwięcej miejsc, w których niepotrzebnie marnowana jest energia. Niwelując straty energetyczne pozbędziesz się energowampirów, Twój dom stanie się bardziej przytulny i przyjazny, a Ty przy okazji dowiesz się czym są NEONAWYKI.

Pamiętaj! Oszczędzając energie oszczędzasz również pieniądze, które można przecież wydać na dużo przyjemniejsze cele niż rachunek za ogrzewanie czy prąd…
Zacznij żyć na poziomie – Nowocześnie, Energooszczędnie i Odpowiedzialnie, a szybko przekonasz się jak pozytywny wpływ mogą mieć zachowania NEO na zasobność Twojego portfela… a przy okazji może i uratujesz świat???

ZAGRAJ

 Źródło: Polska Zielona Sieć

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię