W poniedziałek (10 czerwca) na Stadionie Narodowym w Warszawie odbył się towarzyski mecz piłki nożnej Reprezentacji Polski z Turcją. Ach, co to były za emocje! Zanim kibice zasiedli jednak na trybunach mieli okazję skorzystać z wielu przygotowanych dla nich atrakcji, w tym także ekologicznych. 

Na błoniach przed stadionem Polski Związek Piłki Nożnej przygotował dla kibiców sporo atrakcji. Rozgrywane były mini mecze, można było sprawdzić swoją celność do mega bramki, przygotować swojego misia do rzucenia po meczu na płytę boiska, a także ozdobić swoją twarz w barwy narodowe. 

Nie zabrakło także atrakcji „ekologicznych”. Agencja Ekomarketingu i Edukacji firmy Abrys przygotowała dla kibiców sporo warsztatów, gier i zabaw, zwiększających świadomość ekologiczną. Podczas zajęć warsztatowych można było zrobić kulę kwietną, doniczkę z kartonika po mleku, a także pomalować bawełnianą torbę w piłkarskie wzory. Sporym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty, podczas których wykonywane były biało-czerwone bransoletki z koszulek t-shirt. Na bransoletkach się jednak nie skończyło, bo z koszulek powstały także naszyjniki, a dziewczynki biało czerwone sznurki z koszulek wplatały również we włosy. Na „topie” było także tradycyjnie nasze koło fortuny, w którym za właściwe odpowiedzi na pytania, zadania, zagadki itp. otrzymywało się nagrodę – plan lekcji, zakładkę do książek lub komiks. Młodzi kibice grali również w gry wielkoformatowe – Spacerkiem po wiedzę oraz Twistor. 

Wielu kibiców, uczestniczących w warsztatach zachęcaliśmy do wykonania na naszym stoisku biało-czerwonych bransoletek „szczęścia” i okazało się, że przyniosły one szczęście naszej Reprezentacji, która z Turcją wygrała 2:0. 

GALERIA

« z 2 »

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię