Miło nam poinformować, że postanowiliśmy przekształcić dotychczasowy portal Zielonalekcja.pl w Ekoedu.com.pl. Jesteśmy przekonani, że nowa nazwa, logotyp, szata graficzna oraz uporządkowane treści uczynią portal jeszcze bardziej atrakcyjnym dla odbiorców.  

Zielonalekcja.pl powstała w 2009 roku jako portal ekoedukacji, głównie dla placówek edukacyjnych i z myślą o uczniach oraz nauczycielach. Portal był jednym z pierwszych, które tak wszechstronnie zajmowały się tematyką ekoedukacji. Jednak od dłuższego czasu grupa odbiorców  treści portalu znacznie się poszerzyła. Prowadzący portal Dział Edukacji Ekologicznej Abrys realizuje obecnie głównie projekty dla firm i samorządów. U podstaw decyzji o zmianie portalu Zielonalekcja.pl leży potrzeba nadania mu bardziej uniwersalnego i zarazem kompleksowego charakteru.

Na Ekoedu.com.pl znajdują się zasoby wiedzy dotyczącej powietrza, odpadów, wody, energii, bioróżnorodności, przykłady działań, zarówno realizowanych przez Abrys, jak i innych ciekawych projektów. Zainteresowani kreatywnym recyklingiem znajdą dla siebie wiele pomysłów w dziale Eko-Deko. Dodatkowym atutem Ekoedu.com.pl jest baza ośrodków edukacyjnych i ścieżek dydaktyczno-przyrodniczych w poszczególnych województwach.   

Mamy nadzieję, że portal Ekoedu.com.pl będzie pomocny dla wszystkich zainteresowanych edukacją ekologiczną. Miłej lektury!

Redakcja portalu Ekoedu.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię