Wydział Nauk Technicznych Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu oraz Fundacja BZ WBK zapraszają wszystkich uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz studentów uczelni wyższych do wzięcia udziału w ogólnopolskim internetowym teście wiedzy o odnawialnych źródłach energii i ochronie środowiska.

Celem przedsięwzięcia jest popularyzacja wiedzy na temat odnawialnych źródeł energii, oszczędzania energii oraz poszanowania zasobów środowiska przyrodniczego wśród młodzieży. Konkurs prowadzony jest za pośrednictwem specjalnej strony internetowej dostępnej pod adresem www.konkursoze.pl. Pytania testowe związane są z obszarem odnawialnych źródeł energii oraz ochrony środowiska. Uczestnikami konkursu mogą być osoby fizyczne w wieku od 18 do 24 lat, w szczególności uczniowie szkół ponadgimnazjalnych oraz studenci wyższych uczelni z siedzibą znajdującą się na terenie Polski. Osoby, które uzyskają największą liczbę punktów zaproszone zostaną na finałową galę, w trakcie której panel ekspertów wybierze trójkę zwycięzców.

TERMINY

  • 15.02.2016 – 20.03.2016 ? okres trwania konkursu, wypełnianie przez uczestników testów
  • 21.03.2016 – 23.03.2016 ? wyłonienie i opublikowanie listy osób nagrodzonych

NAGRODY W KONKURSIE

Nagrodą w ogólnopolskim młodzieżowym teście wiedzy o odnawialnych źródłach energii i ochronie środowiska jest Tablet Lenovo TAB2 A7-30H 3G.

Szczegółowe informacje na temat konkursu, regulamin i zasady udziału oraz elektroniczny test dostępne są na stronie internetowej www.konkursoze.pl Konkurs organizowany jest przez Wydział Nauk Technicznych DSW w ramach współfinansowania ze środków projektu ?Bank ambitnej młodzieży? prowadzonego przez Fundację Banku Zachodniego WBK.

Fot. Depositphotos/cienpies

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię