Już w najbliższą niedzielę 17 lipca br. w parku ?Solidarności? Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej oraz Miejski Dom Kultury w Radomsku  zapraszają na EKO-PIKNIK.

Impreza ma na celu zwrócenie uwagi mieszkańców Radomska na problemy dotyczące prawidłowej segregacji odpadów i recyklingu, a także niskiej emisji.

Wydarzenie rozpocznie się od wykładu eksperta Komisarza Dymskiego, bohatera Kampanii Misja-Emisja realizowanej przez firmę Abrys na temat wpływu człowieka na jakość powietrza oraz czym skutkuje dla nas tzw. ?niska emisja? zanieczyszczeń do powietrza.

Uczestnicy pikniku uzyskają cenne informacje na temat recyklingu puszek oraz będą mogli wziąć udział w zabawie ?Recykling na sportowo?. Na imprezie odbędą się również warsztaty plastyczne, malowanie twarzy, quizy, zagadki oraz mini konkurs wiedzy z wykorzystaniem koła fortuny. Dużą atrakcją dla dzieci będzie niewątpliwie przedstawienie ?Pinokio? w wykonaniu Teatru PakaMera z Łodzi. Na zakończenie imprezy odbędzie się koncert zespołu Teddy Bear.

plakat_razem_walczymy_czyste_powietrze_50x70 ostateczna wersja (2)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię